Başak Burcu Erkeği

Çalışkan, güvenilir, dürüst ama inatçı bir karaktere sahip olan başak burcu erkeğini verdiği bir karardan döndürmek zordur.
Kendi fikirleri konusunda son derece tutucudur. Büyük ihtimalle bu fikirlere ulaşmak için uzun süre araştırmalar yapmış, en ince detaylara bile dikkat etmiştir. Çalışmak hayatlarının büyük bir kısmını kapsar. Tatilde bile başak burcu erkeği çalışırken görülebilir.
Başak burcu erkekleri için aile önemli bir kavramdır. Aile büyüklerine değer verir, kendi ailesini ise başının üstünde tutar. Özgürlüğüne çok düşkündür.
Sorun çözme ve araştırma konusundaki yetenekleri ile birçok iş alanında başarılı olabilirler. Avukatlık, doktorluk, finans uzmanlığı, akademisyenlik gibi sürekli kendini geliştirmeyi gerektiren işler tam bu erkeklere göredir.

Başak burcu erkeği ile birlikte olan bir kadının ilişkisinin çok kolay olacağını söylemek zordur. İlişki kurmak onlar için zordur. İnce eleyip sık dokurlar. Mantıkları duygularından daha önce gelir. Başak burcu erkeği ile birlikte olmaya başladıktan sonra kuşku duyulmayacak tek konu sadakattir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İskandinav Halkına Özgü Dekorasyon Sanatı

Tek kişilik baza yatak başlık 350 TL İkinci El ve sıfır ürünler Ankara