Ana içeriğe atla

Günün Kısa Hikayesi ''Biberon''

Şimdi düşünüyorsunuz " elinde biberonlu bu minik cocuk kim? " diye...
Ne zamandır bu kadar içten gülmüyoruz?
Tüm dünyam biberonum ve annemden ibaret olduğu zamanlardi sanırım...
Her anne anlatir sanirim büyüdüğümüz de çocuğumuzu, ben cok uslu bir çocukmuşum :)
Cizgi film hic sevmezmişim, çok fazla oyuncağımda yoktu parmaklarimla oyun kurabilirdim yada evimizin bahcesinde saatlerce toprakla taşlarla kendime büyük şatolar yapabilirdim.
Zihnimizin en küçük köşelerine gömdüğümüz kocaman anilarimiz var. 
Peki onlar neden orada? 
Vaz mi geçtik acaba özümüzden benliğimizden...
Çok küçüktüm, ablamla bahçede oyuna dalmıştık hava epey karamıştı. Annem bize hep ezan okunduğunda evde olmamızı tembihlerdi... Halbuki o gün ezan okunmus uzerinden saatler gecmisti. Annem cok sinirliydi geldigimizde... Ablamla beni kapinin önüne çıkarmıştı "eve geç geleni almadığını" soylemisti. Hava sogumaya başlamıştı, ablamin hirkasina ikimiz birden sarilmistik. Kapiya vuruyorduk ama annem açmıyordu. Babam arka kapidan eve almıştı bizi...
Ertesi gün annemden özür dileyip gönlünü almıştık. Bir daha eve hiç geç gitmedik , ablamda bende yetişkin bireyler olmuş olsakda eve ezan saatinden önce girmeye çalışırız :)
Hayatimiz yaşadiklarimiz ve aldığımız dersler üzerine şekillenebilir.
             İçinde geçmişinden gelen
biberonlu küçük çocuğun sevgisini taşıyan herkeze bol gülümsemeler ...

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG 5+1 Ev Sinema Sistemi, Reyhan 2. El Eşya Pazarı

İkinci el sinema sistemleri LG 5+1 750 TL Reyhan 2. El Eşya Pazarı 0545 304 7421 0532 266 8335 0312 322 0599

İskandinav Halkına Özgü Dekorasyon Sanatı

İskandinav Koltuklar İskandinav halkına özgü bir yapım olarak el oyması tahta üzerine oturma yeri ve sırt yeri ayrı uzunca minderler koyulu Koltuk olma özelliğiyle çıkar karşımıza. Bu koltuk türlerinin bu denli tutulmasının başlıca iki nedeni vardır. 1. Hafif ve taşınması rahattır. 2. Tamamen el işçiliği olması ve zamanla antika değeri taşımasıdır.

Tek kişilik baza yatak başlık 350 TL İkinci El ve sıfır ürünler Ankara

2. El tek kişilik baza yatak başlık 350 TL  REYHAN 2. EL EŞYA PAZARI  0545 304 7421 0532 266 8335 0 (312) 322 0599 90x190 ebatlarında tek kişilik baza yatak başlık çeşitlerimiz her zaman mevcuttur. Ögrenciler Bekarlar veya aile evleri için en temiz yatakları alıp satıyoruz. Sıfır yataklarımızda bulunmaktadır. İsterseniz fiyat farkı ile başlık ve yatağınızı sıfır ürünlerden seçebilirsiniz. Ankara içi her yere ürünlerin nakliyesi firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır.