Terazi Burcu Kadını

Her zaman pozitif enerji saçan bu burç, hayatın güzelliklerine kendini adamıştır. Tarifi olmayan bir çekicilik vardır. Nedenini bilemediğiniz bir şekilde Terazi burcunun sizi mıknatıs gibi kendisine çektiğini hissedebilirsiniz.
Hayatlarında hep bir denge arayışı vardır. Her şey onlar için eşit seviyede olmalıdır. Belli bir duygu veya madde başka bir şeyin önüne geçmemelidir.
 Hoşgörülü ve adildir. Eşitlik duygusuna önem verir. Kimseye ayrımcılık yapmak istemez. Haksızlıklar karşısında tahammülü yoktur. Sosyal bir bireydir. Dostlarıyla beraber oldukça enerjisi de artar. Eğlenmek, hayatın güzel tarafını görmek öncelikleridir.
Keyifli bir hayata düşkünlükleri bazen iş hayatını bırakmalarına ya da tembel olmalarına sebep olabilir. Bu burcun bir diğer özelliği de ilişkileri ve evlilikleri temsil etmesidir. İkili ilişkiler denildiğinde Terazi burcu sözü devralır. Hem duygusal hem iş ilişkisinde kibardır. Kurduğu iletişim sayesinde karşı tarafı etkiler. Sevgiye önem verir. İlişkilerin ve sevginin temsili bu burç bazen duygularını frenlemekte zorluklar çekebilir. Güzel olan her şey gibi sanata olan düşkünlükleri de oldukça fazladır.
Hem ilişkilerin hem güzelliklerin temsili olan bu burcun uluslararası ve diplomatik ilişkilere karşı yeteneği vardır. Güzel hitap yetenekleri ve hoşgörülü olmaları mevcut sorunlarda arabulucu olmalarını sağlar. Adalet duygusunun ağır basması hukukla ilgili meslekleri de tercih etmelerini sağlayabilir. Diğer yandan güzel sanatlar ve moda da ilgi alanları arasındadır. Stresli ve baskıcı bir ortamda çalışmak istemezler. Hangi meslek olursa olsun orada önce huzur olmalıdır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İskandinav Halkına Özgü Dekorasyon Sanatı

Tek kişilik baza yatak başlık 350 TL İkinci El ve sıfır ürünler Ankara